2.7 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 27 vasario, 2025

Skelbiami priėmimo į Panevėžio miesto mokyklas rezultatai

Autoriusjp
FotoRIMVYDAS ANČEREVIČIUS


Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius pateikia preliminarius centralizuoto mokinių priėmimo į miesto ugdymo įstaigų 1-ąsias, 5-ąsias ir gimnazijų I ir III klases 2023–2024 m. m. skaičius.

1-ąsias Panevėžio miesto mokyklų klases (išskyrus A. Lipniūno progimnaziją, V. Žemkalnio, K. Paltaroko ir V. Mikalausko menų gimnazijas) lankys 691 būsimas pirmokas. Įvertinus tėvų prašymų skaičių galima teigti, kad rinkdamiesi mokyklą tėvai prioritetą teikė „Vyturio“, „Vilties“, „Šaltinio“ progimnazijoms ir Pradinei mokyklai. Nuo rugsėjo 1 d. bus suformuota 41 pirmokų klasė.

Į 5-ąsias klases Panevėžio miesto mokyklų klases priimti 67 vaikai – daugiausiai jų pasirinko „Vilties“ ir „Žemynos“ progimnazijas. Čia norą mokytis pareiškė 32 mokiniai.

I gimnazijos klasėse mokysis 662 mokiniai. Po 168 moksleivius mokysis Juozo Balčikonio, 5-ojoje ir Juozo Miltinio gimnazijose, 158 – „Minties“ gimnazijoje. Visose miesto gimnazijose mokiniai buvo priimami konkurso būdu. Minimalus stojamasis konkursinis balas į Juozo Balčikonio gimnaziją šiemet buvo 37, į 5-ąją gimnaziją – 32, į Juozo Miltinio gimnaziją – 31, į „Minties“ gimnaziją – 22. Nuo rugsėjo 1 d. bus suformuotos 24 „pirmokų“ klasės mieste.

Miesto gimnazijų III klasėse (keičiant mokymo įstaigą) pareiškė norą mokytis 17 gimnazistų. 6 jų pasirinko Juozo Miltinio, 5 – „Minties“, 4 – 5-ąją ir 2 – Juozo Balčikonio gimnazijas.

Klasių komplektacija paaiškės rugpjūčio mėnesį, kai ją patvirtins Panevėžio miesto savivaldybės taryba.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kovo 3 d. prasidės mokinių priėmimas į Panevėžio miesto mokyklų 1-ąsias ir 5-ąsias klases

JP Redakcija

Profesinėse mokyklose mokslo metus pradeda 1,4 tūkst. naujų mokinių

JP Redakcija

Kritikos sulaukusi R. Popovienė tikina, kad buvo ne taip suprasta: pagrindinis siekis – leisti steigti klases nuo 12-os moksleivių

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads