Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024

„7bet-Lietkabelis“ sunkiai palaužė „Šiaulių“ pasipriešinimą

AutoriusJPFotoDOMAS URBONAS
Rungtynių akimirka.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė paskutines Betsafe-LKL čempionato rungtynes prieš FIBA rinktinių pertrauką – sekmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 92:85 (25:29, 22:15, 21:14, 24:27) įveikė svečius iš Šiaulių.

Rungtynes rezultatyviai pradėję panevėžiečiai per nepilnas penkias minutes surinko 17 taškų, bet puolimu sėkmingai atsakę šiauliečiai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo (25:29).

Antrajame ketvirtyje tęsėsi apylygė kova, bet į antrą mačo dalį šeimininkai nusinešė plius tris (47:44). Per pirmus du kėlinius svečiams L.J. Thorpe’as surinko 15 taškų, panevėžiečiams 9 pelnė Dovis Bičkauskis.

Po pertraukos įsibėgėjęs „7bet-Lietkabelis“ pirmosiomis trečiojo kėlinio minutėmis įgijo dviženklę persvarą (57:47), kurią išsaugojo iki ketvirčio pabaigos (68:58).

Visgi šiauliečiai nesustojo ir sugebėjo priartėti – likus trims minutėms komandas skyrė vos du taškai (78:76). Paskutinę kėlinio minutę Panevėžys pasitiko Oreliko tritaškiu (86:81), o netrukus Valinskas sumetė abi baudas (88:81).

Thorpe’as atsakė dvitaškiu, bet kitoje aikštelės pusėje Valinskas vėl realizavo abu baudų metimus (90:83). Tomašas Pavelka pataikė dvitaškį, Sirvydis sumetė baudas (92:85) ir per likusias dešimt sekundžių svečiams išsigelbėti nebepavyko.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais Betsafe-LKL pirmenybėse kovo 4 d. su Klaipėdos „Neptūnu“, o prieš tai vasario 17-18 d. Kaune dalyvaus Citadele-KMT finalo ketverte.

Nervų karas Taline baigėsi pirmąja lietuvių nesėkme atrankoje

Lietuvos rinktinė šįvakar susitiks su estais: „Turime būti susikaupę ir nebesidairyti atgal“

Panevėžio sporto centro krepšininkai žais MKL 3×3 finale