7 dalykai, kurių nedaro sveikus santykius puoselėjančios poros

7 dalykai, kurių nedaro sveikus santykius puoselėjančios poros

Gamtosgrozioformule.lt

Kalbėdami apie toksiškus santykius, pirmiausia įsivaizduojame smurtaujantį ar nuo sunkių priklausomybių kenčiantį partnerį. Visgi yra kur kas subtilesnių ir ne taip lengvai pastebimų faktorių, apibūdinančių problematišką poros bendravimą. Pasitikrinkite, ar tai negalioja Jūsų santykiams.

Neigiamai vienas apie kitą atsiliepia socialiniuose tinkluose

Niekam ne paslaptis, jog mūsų kasdienybę užvaldę socialiniai tinklai atneša daugiau žalos, nei naudos. Daugelis paskęsta lengvai gaunamo dėmesio ir užuojautos jūroje, todėl virtualioje erdvėje pradeda viešinti santykių problemas. Nepamirškite, kad tai pateisinama tik 12-mečių porose, o vienintelė sveika reakcija į konfliktą – nuoširdus pokalbis akis į akį su partneriu.

BIC

Beje, panaši taisyklė galioja ir nuolat viešinantiems savo „tobulų“ santykių akimirkas. Tikrai mylinčios ir laimingos poros jaučiasi užtikrintos, todėl joms nieko nereikia įrodinėti virtualioje erdvėje.

Karjerą laiko svarbiausiu prioritetu

Karjera svarbi kiekvienam – juk neturėdami darbo vargiai išgyventume šiandieniame pasaulyje. Tačiau pernelyg susitelkus į profesinę veiklą, paprastai nebelieka laiko niekam kitam, pavyzdžiui, santykiams. Deja, gyvenime visada reikia kažką paaukoti, todėl nepamirškite, kad bet kada galite susirasti kitą darbą, tačiau partneris nebūtinai suteiks antrą šansą.

Būdami kartu iš rankų nepaleidžia išmaniųjų prietaisų

Technologijos – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, tačiau laimingos poros žino, kada reikia išjungti televizorių ar kompiuterį ir susikoncentruoti į partnerį. Sveikus santykius kuriantys žmonės susitikę pavakarieniauti tikrai kas kelias minutes netikrina Feisbuko. Galbūt technologijų pagalba bėgdami nuo pokalbių iš tikrųjų bėgate nuo problemų?

Vengia nemalonių temų

Poros bendravime labai svarbu intymumas – ir fizinis, ir dvasinis. Jei negalite kalbėti nemaloniomis, tačiau svarbiomis temomis, vadinasi, šis faktorius Jūsų santykiuose neegzistuoja. Ilgą laiką būnant kartu tikrai iškyla problemų, o jas geriausiai išsprendžia nuoširdus pokalbis. Beje, aiškindamiesi santykius nepamirškite vadovautis šiomis taisyklėmis.

Vienas kitą baudžia

Iškilus konfliktams labai lengva vienas kitą bausti, pavyzdžiui, užsitverti tylos siena ar susilaikyti nuo sekso. Kad ir kaip kartais tai būna sunku ir nemalonu, sveikos poros bent jau pabando ieškoti sprendimo. Juk jei iš tiesų mylite partnerį, jam kenkti tikrai nesinori.

Laiko pyktį ir nesugeba atleisti

Buvimas su kitu žmogumi kartu su didžiausia palaima gali atnešti ir širdį veriantį skausmą. Juk tie, į kuriuos dedame daugiausia vilčių, sugeba mus įskaudinti labiausiai. Žinodami, jog konfliktai santykiuose yra neišvengiami, išmokite ir atsiprašyti, ir atleisti.

Greitai nuleidžia rankas

Kai ateina sunkūs laikai, sveikos poros nesirenka mažiausiai pastangų reikalaujančio kelio – skyrybų. Jei partneris Jums tikrai labai svarbus, nepamirškite, kad santykių nutraukimas nėra vienintelė išeitis.

gamtos grozio formule

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.