515-ojo Panevėžio gimtadienio šventėje susitiks praeitis ir ateitis

515-ojo Panevėžio gimtadienio šventėje susitiks praeitis ir ateitis

JP / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

Lietuvos valstybės atkūrimo Šimtmečio metais, rugsėjo 7-9 dienomis, Panevėžys švęs 515-ąjį gimtadienį. Atsižvelgdami į tai Bendruomenių rūmai organizuoja šventę, kurioje susitiks praeitis ir ateitis. Patirtis ir inovacija. Senoji turgaus aikštė ir modernaus miesto vizija.

Renginių programa dar tikslinama, tačiau šventės šeimininkai Panevėžio miesto savivaldybė ir Bendruomenių rūmai jau dabar kviečia įsitraukti į bendruomeniškas iniciatyvas, projektus. Dalyvaukime – ne tik stebėkime.

Rugsėjo 7-8 d. 13-16 val. Laisvės aikštėje organizuojamos edukacinės, interaktyvios veiklos, meninė programa „Laiko labirintas“. Improvizuoti laiko vartai sujungs praeitį ir ateitį. Pasinaudokime galimybe prisistatyti, pasireklamuoti, būti matomais, sudominti, pasakyti „aš čia esu, dirbu, kuriu, gyvenu“.

BIC

Vienu gražiausių akcentų vėl taps rugsėjo 8 d. žygiuosianti šventinė eisena. Joje kasmet dalyvauja vis daugiau lopšelių-darželių ir mokyklų, kultūros ir meno, sporto kolektyvų, bendruomenių, įstaigų ir organizacijų. Šiemet eisena akcentuos praeitį ir ateitį. Kviečiame ir jus – reprezentuokite save, savo įstaigą, įmonę, organizaciją, kolektyvą. Prašome į eiseną įsilieti šeimas – tėvelius, globėjus, senelius su vaikais, anūkais, jau lakstančiais ir dar gulinčiais vežimėliuose. Eikime, važiuokime naujausia technika, muzikuokime, nustebinkime vieni kitus savo išmone ir bendryste.

 Į šventinę eiseną registruoja Laima Sereikienė – el. p. laima@pankultura.lt, tel. 8 615 55713 (švietimo, mokslo, kultūros, verslo institucijas, pavienius žmones, grupes, bendruomenes ir kt.);

motorizuotą eiseną – Paulius Preibys – el. p. it@pankultura.lt, tel. 8 603 95557 (motociklai, automobiliai, karinė technika ir kt.);

edukacines, interaktyvias veiklas, menines programas „Laiko labirintas“ – el. p. projektai@pankultura.lt, tel. 8 698 14970 (Judita Kačinskaitė).

Dalyvio anketą galite užpildyti ir internetu – www.pankultura.lt.

Vaikų ir jaunimo koncerto dalyviai registruojami el. p. renginiuorganizavimas@pankultura.lt, tel. 8 682 46901 (Nijolė Kubiliūnienė).

Dienraštis „Sekundė“ vėl organizuoja netradicinių inovatyvių plaukimo priemonių varžybas „Laivas-improvizacija”. Kviečiamos dalyvauti šeimos, draugai, įmonės ir organizacijos.  Pademonstruokite sumanumą gamindami ar pritaikydami bet kokį daiktą, kuris, jūsų nuomone, gali plaukti, pristatydami linksmą jo įgulą, idėją. Tai ne tik puiki proga linksmai praleisti laiką, bet ir galimybė garsinti bendrovės vardą ar prekinį ženklą. Ši reklama nieko nekainuoja! Daugiau informacijos ir registracija – tel. 8 685 76830, el. p. kristupas@onmedia.lt.

Panevėžiečiai, įstaigos, įmonės ir organizacijos savo pasiūlymus, pageidavimus gali teikti ir el. p. miestogimtadienis@pankultura.lt, tel. 8 698 83884 (Jurgita Rimšė). 

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.