300 tūkst. eurų laimėjo su Panevėžyje pirktu bilietu

300 tūkst. eurų laimėjo su Panevėžyje pirktu bilietu

JP / DELFI nuotr.

Pirmoji „Teleloto” rudens laida įsimins ilgam. Ji prasidėjo itin sėkmingai – sekmadienį paaiškėjo ne tik buto laimėtojas, bet kažkam atiteko ir Aukso puodas su 295 477 Eur.

Iki smulkmenų įrengtas butas – šeimai iš Anykščių raj.

Sekmadienį į „Teleloto“ laidą susirinko visi dvylika pretendentų į butą sostinėje, kurie buvo ištraukti vasaros žaidimų metu. Kiekvienas jų traukė po voką, vienuolikoje jų slėpėsi paguodos prizai po 300 Eur, viename – svajonių butas. Butą laimėjo slaugytoja Eglė Vaitenkovienė iš Anykščių raj. Smarkiai iš džiaugsmo susijaudinusią moterį iškart pribėgo sveikinti ne tik laidos vedėjai, bet ir šeimos nariai – vyras Saulius, sūnus Lukas ir dukra Luknė.

BIC

Iškart po filmavimo laidos vedėjas Gintas Vaičikauskas lydėjo šeimą į jų tik ką laimėtą butą. Šypsenos nedingo nuo laimėtojų veidų, o iš netikėtumo ir džiaugsmo jiems sunkiai sekėsi rinkti žodžius. „Žaidžiame labai seniai, kartą jau esame laimėję pakvietimą į studiją, tačiau su tokiu laimėjimu – nauju butu – dar sunku apsiprasti“, – šnekėjo Saulius.

Šeimyna kukliai, nedrąsiai apžiūrinėjo nuosavą butą, daugiausia nuostabos rodė vyresnysis sūnus. Koks gi bus laimėto buto likimas?

Kol kas šeima palieka atvirą klausimą. „Galbūt atiteks sūnui, gal patys sugalvosime kraustytis, kol kas tikrai neaišku“, – šnekėjo laimėtojai, patys gyvenantys nuosavame name Anykščių rajone. Beje, Saulius yra ūkininkas, tad ir sekmadienį su šeima neplanavo užsibūti Vilniuje – reikėjo skubėti namo.

Tą patį vakarą – Aukso puodo laimėjimas

Džiugūs laimėjimai sekmadienio vakarą po vieną nevaikščiojo. Eglės šeima studiją paliko laimėjusi butą sostinėje, o štai vieną žaidėją namuose aplankė Aukso puodo laimėjimas – 295 477 Eur.

Laimingasis žaidėjas beveik 300 000 eurų vertės bilietą pirko Panevėžyje, Ukmergės g. 23. Visi, ten pirkę „Teleloto“ bilietus, raginami juos pasitikrinti. Centrinis loterijos biuras nekantriai laukia laimėtojo.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.