I. Stumbrienė leidosi į pirmąją kelionę be vyro ir vaikų

I. Stumbrienė leidosi į pirmąją kelionę be vyro ir vaikų

0

Kiekvieną ketvirtadienį 20 val. įspūdingomis kelionėmis ir atvirais žinomų žmonių pokalbiais stebina TV3 laida „Aplink pasaulį su žvaigžde“. Laidos vedėjai Ingrida Navickaitė ir Alfas Ivanauskas kaskart atskleidžia, kaip reaguoja žinomiausi šalies žmonės, išgirdę, jog turi vos septynias minutes apsispręsti, ar leistis į avantiūrą – kelionę nežinomu maršrutu, kurioje bus fiksuojamos net ir asmeniškiausios detalės.

Žiūrovai jau pamatė į Briuselį su mama keliavusią stilistę Agnę Jagelavičiūtę, Amsterdame naujomis spalvomis atsiskleidusį dizainerį Juozą Statkevičių, o jau šį vakarą bus galima išvysti, kaip ir kur keliavo viena daugiausiai žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio šalyje sulaukiančių moterų – Inga Stumbrienė.

Nors daug kam gali skambėti neįtikėtinai, tačiau ši I. Stumbrienės kelionė su laidos komanda tapo pirmąja kelione, į kurią moteris leidosi be savo šeimos. Laidos kūrėjams Inga prisipažino, kad nuo to laiko, kai susituokė, niekada nekeliavo be vyro ir vaikų. Taigi, ši avantiūra jai tapo iššūkiu ir naujove.

BIC

„Laidos žiūrovai pamatys, kaip mums su Inga sekėsi gyventi kartu. Ji pirmą kartą gyvenime turėjo kambariokę. Studijų laikais Inga neturėjo tokios progos. Ją labai nustebino tai, kad gyvensim kartu, – pasakoja I. Navickaitė. – Inga yra ne šiaip sau mergaitė. Tiek jai, tiek man, reikėjo pastangų, bet galiausiai radome daugiau panašumų nei tikėjomės.“

Įdomus faktas: kad ir kas benutiktų, norėdama gauti patarimą, I. Stumbrienė visada skambina dviem svarbiausiems vyrams – sutuoktiniui Aivarui ir tėčiui Rolandui Paksui. Taip nutiko ir tada, kai moteris iš laidos kūrėjų gavo kvietimą skristi į Hagą. O išvykusį į Nyderlandus taip pat ne kartą skambino pasitarti.

Haga – miestas, kuriame yra įsikūrusi Nyderlandų Vyriausybės būstinė, karalių rezidencija, Tarptautinis teisingumo teismas. Ne paslaptis, kad laidos herojė, dėl savo tėvo statuso jau nuo mažų dienų pratinosi prie visuomenės dėmesio ir žinojo, kas yra protokolas, etiketas. Todėl Hagą „Aplink pasaulį su žvaigžde“ kūrėjai parinko neatsitiktinai – juk čia diktuojamas Ingai artimas gyvenimo tonas, čia susitinka išskirtinės pasaulio politikos asmenybės, žinomi visuomenės veikėjai.

Dviejų dienų kelionės pasiruošimui turėdama minimaliai laiko, I. Stumbrienė į lagaminą susikrovė net 13 suknelių ir prie jų derančių aksesuarų bei avalynės.

Čia I. Navickaitė įžvelgia dar vieną savo ir Ingos panašumą. „Iš manęs visi juokiasi, kai net į žygį bėgdama pasiimu vakarinę suknelę. Bet juk niekada negali žinoti, kuo baigsis kelionė! Tiesa, Inga net mane perspjovė su tiek apdarų. Laidoje bus galima pamatyti, kaip mes konkuruojam“, – šypsosi Ingrida.

Beje, trumpos kelionės metu I. Stumbrienė susirgo. Dėl herojės peršalimo laidos siužetas tapo nebenuspėjamas net patiems kūrėjams. Kuo viskas baigėsi, TV3 žiūrovai pamatys jau šįvakar, 20.00 val., laidoje „Aplink pasaulį su žvaigžde“.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.