0.5 C
Panevėžys
Penktadienis, 3 gruodžio, 2021

2021 metų visų zodiako ženklų horoskopas

AutoriusHOROSKOPAI.LT
FotoFREEPIK.COM

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės 2021-aisiais metais. Pateikiame išsamias prognozes visiems Zodiako ženklams.

AVINAS. Po Avino ženklu gimę žmonės kupini optimizmo, entuziazmo ir energijos. Tai lyderiai iš prigimties, linkę diktuoti savo taisykles, o ne prisitaikyti prie aplinkybių. Užsispyrę, išlaisvinę kūrybingumą ir intuiciją gali įveikti visas kelyje sutiktas kliūtis. Kartais jų užsispyrimas pasiekti savo virsta despotizmu, o užsidegimas – dideliu įniršiu, jei viskas klostosi ne taip, kaip pageidauja. Tiesa, šie karštakošiai atsileidžia taip pat greitai, kaip ir užsidega.

2021-ieji Avinams yra naujų idėjų ir galimybių metas. Profesinėje veikloje gali būti juntamas energijos antplūdis, įkvėpimas imtis naujų užduočių. Kai kuriems Avinams teks inicijuoti naujus projektus. Iniciatyva ir pasirengimas rizikuoti padės išnaudoti atsivėrusias galimybes. Tuomet būtų galima tikėtis ir papildomų pajamų.

Naujais metais gimusieji po Avino ženklu gali netikėtai pajusti stiprų poreikį pabūti vienumoje, tik su savimi. Norėsis atsitraukti nuo aplinkinių ir bent trumpam pradingti iš dėmesio centro. Tuomet atsiras galimybė iš naujo susidėlioti prioritetus, neskubant priimti svarbius asmeninius sprendimus.

2021-ujų užduotis – rasti vidinę pusiausvyrą. Tai padarius gyvybinė energija sustiprės ir sveikata pradės gerėti. Šio ženklo atstovai dažnokai kenčia nuo kvėpavimo takų, akių ir odos ligų, rinito, karštligės, neurozės, galvos svaigimo ir skausmo priepuolių.

JAUTIS. Žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra konservatyvūs, praktiški, užsispyrę ir atkaklūs. Kartais dėl per didelio užsispyrimo sunkiai prisitaiko, būna nelankstūs. Šio ženklo atstovai – darbštūs ir ištvermingi, gali ištverti didžiulę įtampą. Dažniausiai yra stiprios sveikatos. Jautis yra Žemės ženklas, todėl gamtos prieglobstyje greitai atgauna jėgas ir nuotaiką. Dėl glaudaus ryšio su žeme ypač stipriai veikia natūralūs augaliniai vaistai.

Sukauptos žinios, patirtis ir organizaciniai gebėjimai 2021 m. labai pravers. Tokiais dinamiškais metais didžiausią riziką kels išsiblaškymas, pasikarščiavus pasakyti neapgalvoti žodžiai, ypač kritika ar apkalbos. Skirkite laiko faktams susirinkti, juos patikrinti ir gerai apgalvoti žodžius prieš ką nors sakant ar nusprendžiant.

2021-ieji Jaučiams bus itin dinamiški, kupini dažnai besikeičiančių planų ir sprendimų, nenuspėjamų netikėtumų. Neskubėkite duoti pažadų ar priimti svarbių sprendimų ir neskubinkite kitų, kol jie dar nėra tikri dėl tolimesnės krypties ir norų.

Paprastai ištvermingi Jaučiai, genami spartesnio tempo, gali prarasti pusiausvyrą. Skubėjimas spėti visur ir viską bei stresas gali išsekinti jėgas. Skirkite laiko įsiklausyti į kūno signalus, laiku atlikti tyrimus ir gauti papildomą nuomonę, jei pastebite ką nors neraminančio. Jaučiai pasižymi gyvybiškumu ir ištverme, bet jei suserga – sveiksta lėtai.

DVYNIAI. Žmonės, gimę po Dvynių ženklu, yra inteligentiški, komunikabilūs, optimistiški ir išradingi. Taikliausiai juos apibūdina žodis – nepastovumas. Iš gerosios pusės tai reiškia, kad jie įdomūs, įvairiapusiški, spontaniški, moka prisitaikyti. Iš blogosios – nenuoseklūs ir paviršutiniški, šokinėja nuo vienos idėjos prie kitos, nepabaigia darbų. Nuotaikos taip pat itin nepastovios. Iš šalies staigi nuotaikų kaita gali būti panaši į gilius jausmus, bet iš tikrųjų jie vengia susisaistyti stipriais ryšiais. Šio ženklo atstovai gali vienu metu dirbti kelis darbus.

2021 m. Dvyniai pasirašys itin svarbių sutarčių. Tikėtina gauti naują darbo pasiūlymą, paimti būsto paskolą, sudaryti draudimo ar investavimo sutartis. Apgalvotai ir atsakingai priimsite sprendimus dėl finansinės ateities, planai judės į priekį. Ši puiki tendencija padės gyvenimui suteikti daugiau stabilumo ir užtikrintumo.

2021-ieji Dvyniams itin palankūs santykių brandai, šeimai kurti, vaikams pradėti. Užmegzti arba santuoka sutvirtinti santykiai bus nuoširdūs, šilti, kupini džiaugsmo. Partneriai gebės žiūrėti ne vienas į kitą, o viena kryptimi. Be baimės ir poreikio laikytis įsikibus vienam į kitą, turint erdvės savo interesams ir pomėgiams.

Turimas įsipareigojimų ir darbo krūvis itin vargins. 2021 m. kyla rizika nukrypti į kraštutinumus pervargus aptingti ir nebedaryti to, ką buvote nusprendę. Dėkite daugiau pastangų maitintis subalansuotai net įtemptu metu. Dvynių ženklas veikia pečius, rankas, plaučius, nervų sistemą.

VĖŽYS. Meniškos prigimties Vėžys – emocingiausias Zodiako ženklas. Jausmų gama gali kisti nuo vieno kraštutinumo prie kito. Sveikata labai priklauso nuo nuotaikos – gali susirgti iš sielvarto ir pasveikti iš džiaugsmo. Šio ženklo atstovų charakteris irgi kupinas prieštaravimų. Viena vertus, labai švelnūs, pažeidžiami, pesimistiški, dažnai jaučiasi nesaugūs, trokšta jausti aplinkinių paramą ir simpatijas. Kita vertus, gali būti ambicingi, garbėtroškos ir nepaprastai atkaklūs, kai ko nors siekia. Vėžiai nėra kovotojai, tačiau pasižymi ypatinga kantrybe.

Vėžių 2021 m. laukia kilimas ir pozityvios galimybės. Sakoma, sėkmė yra ten, kur susitinka pasiruošimas ir galimybė. Tad būkite pasirengę išnaudoti palankias progas nestabiliame pasaulyje, kur vienoms durims užsidarant atsiveria kitos. Taip pat prasminga įsiklausyti į nuojautą.

2021-aisiais Vėžiai gali užmegzti naujus santykius arba esamą ryšį perkelti į naują etapą. Entuziazmas ir ryžtas judėti į priekį bus tokie stiprūs, kad negąsdins net santykiai per atstumą – mielai keliausite pas svarbų žmogų. Vėžiams būdingi gilūs jausmai ir visiškas atsidavimas, o naujais metais šias savybes atskleisti bus visos sąlygos.

Fizinės energijos šiuo periodu bus mažiau ir spausti savęs nereikėtų. Skirkite laiko poilsiui, meditacijai, tylai. Kartais svarbiau ne labiau skubėti ir daugiau suspėti, o padarius pauzę ir atgavus pusiausvyrą veikti efektyviau, žinant svarbiausius prioritetus. Skubėjimas ir frustracija gali baigtis traumomis ar pakrikusia sveikata.

LIŪTAS. Po Liūto ženklu gimę žmonės pasižymi karališkais bruožais. Jie išdidūs, orios laikysenos, grakščių judesių ir įspūdingos išvaizdos. Saulė juos apdovanojo įgimta charizma, idealizmu ir humaniškumu. Vyrai Liūtai būna nepaprastai vyriški, o moterys – moteriškos. Jie yra energingi, šilti, nuoširdūs, draugiški ir atviros širdies. Nėra ko stebėtis, kad nuolat apsupti būrio draugų ir gerbėjų. Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, yra organizuoti, atkaklūs ir valdingi. Jie tiesiog natūraliai tampa kompanijų lyderiais. Nėra tokio darbo, kuriam negebėtų vadovauti.

Darbas ir finansai. Naujais metais teks priimti daug svarbių sprendimų. Ir Liūtai tai turėtų daryti įsiklausę į širdies balsą. Gimusieji po šiuo ženklu tarsi jaus, kokia kryptimi sukti kopiant karjeros laiptais. Tikėtina užmegzti tvirtą verslo/darbo partnerystę arba kurti kažką bendro su antrąja puse. Bet kuriuo atveju puikiai papildysite vienas kitą ir sukursite efektyvią sinergiją.

2021-aisiais Liūtų puoselėjami santykiai pasieks stabilų, brandų etapą. Partneriai jausis pasirengę gilesniems įsipareigojimams – partnerystei, santuokai, bendram būstui. Nors namų, šeimos, santykių srityse numatomas stabilumas ir šaknų įleidimas, ne Liūto ugningai prigimčiai įsileisti nuobodulį, tikrai pakaks judesio, nuotykių ir drugelių pilve.

Liūtams 2021 m. teks atsakingai prižiūrėti sveikatą. Mat atsivers suvokimas, kad dabartinė savijauta yra praeities sprendimų rezultatas, o tolesnę sveikatą lems šiandienos sprendimai ir veiksmai. Skirkite daugiau dėmesio virškinimo sistemai ir inkstams, įsiklausykite į kūno signalus, ar tikrai jums tinka tai, ką valgote, kaip fizinę sveikatą lemia mintys ir emocijos.

MERGELĖ. Mergelės – kuklios, patikimos, praktiškos, inteligentiškos, itin aštraus proto, ironiškos ir žavios. Pasižymi stipriai išvystytu analitiniu mąstymu, gera atmintimi, iškalba, mėgsta tvarką ir visur siekia kuo didesnio tobulumo. Jų intelektas ir dėmesys detalėms leidžia pastebėti visus kitų trūkumus. Dažniausiai nesusilaiko to neišsakiusios. Mergelių kritika paprastai teisinga, tačiau žeidžia labai giliai. Savo atžvilgiu kritikos nenori girdėti, bet pačios sau yra ne mažiau reiklios ir griežtos nei kitiems.

2021 m. gresia įtampa ir nemigo naktys nerimaujant dėl darbo ateities ir finansinės situacijos. Tačiau labai padės, jei išliesite mintis ir skaičius ant popieriaus, susirašysite planuojamas pajamas, išlaidas, skolas, idėjas gauti papildomų pajamų. Nerimas ir minčių chaosas nepadės, svarbu susirūšiuoti informaciją ir būti atviriems pokyčiams, jei jų reikia.

Meilė, draugystė ir šeima – tai sritys, kur Mergelėms tikrai nesinori rizikuoti savo širdimi. 2021-aisiais Mergelės bus linkusios atsargiai stebėti žmones, prieš nuspręsdamos žengti pirmą žingsnį ar įsipareigoti. Gerai tai, kad nesijausite vieniši net būdami vieni.

Visas nerimas greičiausiai atsilieps sveikatai. Įtampa, tuštumos pojūtis net labiau už fizinius iššūkius gali paversti bet kokį diskomfortą nepakeliamu ir bauginančiu. Sveikata darys įtaką galimybei uždirbti pragyvenimui, darbui. Tad atminkite, jog sveikata yra brangiausias jūsų turtas ir puoselėkite ją.

SVARSTYKLĖS. Šio ženklo žmonės, kaip ir jų simbolis, linkę ilgai svyruoti tai į vieną, tai į kitą pusę, kol pasiekia pusiausvyrą. Gebėjimas aiškiai matyti abi reikalo puses gali daryti juos neryžtingus ir nepastovius. Tokie asmenys lengviau pasiduoda kitų įtakai, yra gana idealistai, naivūs, kai kurie linksta į azartinius žaidimus. Kartais atrodo tingūs, bet iš tiesų tiesiog nenusprendžia, ko norėtų imtis. Kai randa širdžiai mielą užsiėmimą, tampa itin entuziastingi ir veiklūs.

Disciplina, koncentracija ir talentai padės įgyvendinti planus, tad naujais metais galite tikėtis sėkmės. Tai gali būti sėkmingai įgyvendintas projektas, paaukštinimas dėl pasiekimų ir naudos įmonei, pripažinimas, pagarba, premija, sėkminga finansinė investicija. Svarstyklės mėgsta pinigus, nes jie teikia galimybę mėgautis gyvenimu.

2021 metais Svarstyklėms užteks vidinės stiprybės ir drąsos kurti santykius, kurie bus emociškai gilūs, artimi ir aistringi. Kai juntame vidinę stiprybę, leidžiame sau būti pažeidžiamiems, atsiveriame, įsileidžiame tai, kas būtina giliam ryšiui.

Daug energijos Svarstyklės 2021 metais skirs santykiams ir karjerai. Gali būti, kad dėl to nukentės sveikata. Viską pabloginti gali ir nesveiki gyvensenos įpročiai, priklausomybės. Apsvarstykite alternatyvius, holistinius būdus sveikatai puoselėti, net jeigu tai reikalaus daugiau laiko ir pastangų.

SKORPIONAS. Tai paslaptingiausias ir prieštaringiausias Zodiako ženklas. Skorpionai uždaro būdo, tačiau dažniausiai jų viduje kunkuliuoja stiprios aistros. Šio ženklo žmonių jausmingumas ir intuicija puikiai dera su karingumu, analitiniu mąstymu ir geležine valia. Viską, ko imasi, atlieka nepaprastai aistringai, nebijo kliūčių ir visada eina iki galo. Gėris ir blogis jiems pernelyg reliatyvios sąvokos. Skorpionai tikslų siekia beatodairiškai ir su didesne energija nei kiti ženklai.

Laukia augimo ir sėkmės laikotarpis. Jausite savo vertę ir su pasitikėjimu sieksite drąsių tikslų. Nesibaiminsite imtis didesniu iššūkių, neabejosite savo jėgomis. Žinoma, tai gali pareikalauti daug energijos, tačiau paspartins karjeros progresą – pagerins finansinę padėtį. Skorpionai moka elgtis su pinigais.

Gali būti, kad 2021 metais Skorpionai užmegs naujus santykius arba įžengs į naują santykių etapą. Jausite didelį entuziazmą, netrūks energijos ir užsidegimo ką nors veikti, todėl daugiausia teigiamų emocijų patirsite, jei santykius papildysite bendra veikla ir nuotykiais, kursite aktyvų, sportišką gyvenimo būdą. Gera kompanija šiuos užsiėmimus pavers dar smagesniais, o aktyvesnis kartu leidžiamas laisvalaikis suartins emociškai ir kurstys aistrą.

Emocionalumas bus ir dovana, ir silpnybė. Ši savybė Skorpionams padės aiškiai išgyventi akimirkas, tačiau kartu blogins emocinę savijautą ir išves iš pusiausvyros. Dėl to prastės ir sveikata. Gali būti, kad užmiršite save ir rūpinsitės tik kitais.

ŠAULYS. Šauliai yra linksmi, žavūs, protingi, optimistiški, truputį lengvabūdžiai, atviri. Neretai tampa kompanijos siela, labai traukia žmones. Jie tiesmukiški, reiškia savo nuomonę nepaisydami kitų. Nevertėtų šio ženklo atstovams patikėti paslapčių, nes prieš kalbėdami nepagalvoja. Šauliai neprisiriša prie gimtųjų namų ar šeimos, jie nepriklausomi ir nepakenčia suvaržymų. Tikriausiai dėl to labai mėgsta keliauti. Tokiu būdu patenkina laisvės troškimą ir praplečia akiratį.

Darbe gali atsirasti daug povandeninių srovių, bręsti permainos, apie kuriuos atvirai nebus kalbama, pavyzdžiui, darbovietė bus perkelta į kitą vietą, o įmonės veikla pertvarkyta. Jeigu instinktai kužda būti atsargiems ar ryžtis pokyčiams, taip ir darykite, nereikėtų delsti.

2021-aisiais Šauliai bus gana atsargūs su antrosiomis pusėmis ir dėl santykių apskritai. Praeities nesėkmės ir sunkumai neigiamai veiks gebėjimus pasišvęsti ir įsipareigoti. Norint judėti į priekį, apsispręsti dėl to, kas yra svarbiausia, kam įsipareigoti ir ko atsisakyti, pirmiausia derėtų dvasiškai apsivalyti.

Šauliai 2021 metais itin puoselės sveikatą, bus atviri naujoms galimybėms ir alternatyvoms. Vertėtų keisti įpročius, išmėginti tai, kas suteiktų daugiau energijos ir entuziazmo, tarkime, lankytis sporto klube, laisvalaikį leisti aktyviai. Šis Zodiako ženklas valdo dubenį, klubus, sėdmenis, apatinius stuburo slankstelius ir kraujo valymo organus.

OŽIARAGIS. Ožiaragiai tikriausiai yra didžiausi materialistai iš visų Zodiako ženklų. Jie ambicingi, praktiški, disciplinuoti, valingi, kantrūs ir užsispyrę, bet neagresyvūs. Nebijo sunkaus darbo, moka užsidirbti ir sumaniai investuoti. Finansus sieja su saugumu, kuris jiems yra labai svarbus. Paprastai moka taupyti, todėl senatvėje dėl pinigų nesuka galvos. Tikslus įgyvendina neskubėdami ir nelipdami kitiems per galvas. Dėl konservatyvumo ir nenoro rizikuoti kartais praleidžia geras progas. Apskritai Ožiaragių gyvenimas su amžiumi tik gerėja.

Gilesnis aiškumas, ką Ožiaragiai iš tiesų nori pasiekti gyvenime, palies ir darbo bei finansų sritis. Veikiausiai kursite detalius planus ir sieksite permainų, norėsite imtis naujo verslo projekto, kilti karjeros laiptais.

Kad pavyktų pagilinti ir sustiprinti santykius, kartais reikia trumpam atsitraukti, pabūti vienam, atlikti savianalizę. Taip pat labai svarbu panagrinėti, ar santykiai tenkina poreikius, ko iš jų tikimasi ir norima. Tai suvokus antrajai pusei taps lengviau jus suprasti ir visapusiškai patenkinti jūsų poreikius. Norint, kad ryšys būtų tvirtas ir visavertis, pirmiausia reikia pažinti save.

Derėtų prisiminti, kad sveikata yra didžiausias turtas, o kūnas – įrankis numatytiems tikslams įgyvendinti. Dėl to Ožiaragiams derėtų ypač saugoti sveikatą, į ją investuoti resursų ir laiko. Jaučio metais rekomenduojama į kasdienybę įtraukti kuo daugiau teigiamų įpročių, tai padarius pagerės ir nuotaika, ir savijauta.

VANDENIS. Tai savito ir ne visada suprasto genijaus ženklas. Pasižymi aštriu protu ir dideliu smalsumu. Vandeniai yra užsispyrę ir atkaklūs, nesuka galvos dėl žemiškų rūpesčių. Šio ženklo žmonių idėjos originalios, išradingos, dažnai lenkia laiką. Jie neramūs, nepastovūs, bailūs, labai jautrūs ir nervingi. Vandeniai yra dideli idealistai ir reformatoriai, trokštantys pakeisti pasaulį. Ne tik apie tai kalba, bet ir yra pasirengę ką nors dėl to padaryti.

Vandeniai jaus nuoširdų aplinkinių palaikymą ir turės didelių tikslų, todėl labai aktyviai sieks ko nors daugiau. Šis „daugiau“ gali būti planas, rengtas visus 2020 metus. Puiku, jeigu prireikus nebijosite keisti veiklą ar darbą, svarbu eiti į priekį. Bus daug judėjimo, aktyvumo ir didelis progresas dėl jūsų energijos ir pastangų. Vandenių išlaidos beveik visada viršija pajamas.

2021 metai bus kupini naujų pažinčių ir įdomių žmonių. Santykiai bus gana dinamiški, nemažai dėmesio Vandeniai skirs draugams. Atsakingai ir rimtai teks vertinti ryšį su artimaisiais. Jeigu jį puoselėsite, visiems skirsite laiko ir dėmesio, judėsite į priekį. Neverta vengti įsipareigojimų. Jaučio metais šio ženklo atstovai norės smagiai leisti laiką, tačiau bendraudami nestokos brandos.

Dėl veržlaus aktyvumo ir eikvojamos energijos labai reikės atostogų ir nedidelio atokvėpio, kad nepristigtų jėgų. Jeigu laikysitės šios rekomendacijos, savijauta visus ateinančius metus bus puiki. Emocinė harmonija užtikrins fizinės sveikatos pusiausvyrą.

ŽUVYS. Šį ženklą apibūdinti sunkiausia. Žuvys švelnios ir paslaptingos, lakios vaizduotės, intuityvios, meniškos, pažeidžiamos, dažnai paskęsta svajonėse. Realybė jų švelniai ir jausmingai prigimčiai atrodo pernelyg žiauri. Žuvys gali plaukti į priešingas puses: pasroviui (tai lemia aplinkybės) arba prieš srovę, kai siekia tikslų. Dauguma šio ženklo atstovų mieliau plaukia pasroviui. Jie neryžtingi, neužsispyrę ir pernelyg išsiblaškę.

Laukia aktyvūs metai, progresas. Pavyks sudaryti daug palankių sutarčių, lydės pripažinimas ir sėkmė. Aišku, visa tai iš dangaus nenukris. Šį gėrį teks sukurti savo pastangomis, sąžiningu darbu. Gal ne kiekvienas gerai atliktas darbas bus sutiktas aplodismentais, tačiau galiausiai bus įvertinti visi nuopelnai.

2021 metai bus palankūs partnerystei ir bendriems projektams su antrąja puse: nuo verslo iki bendrų pirkinių. Atvirumas ir atsakomybė išspręs santykių problemas, didins pasitikėjimą, padės sparčiai judėti į priekį ir lengvai įveikti kliūtis.

Sprendimai ir pasirinkta kryptis teigiamai veiks savijautą. 2021 metais šio ženklo atstovai gali sustiprinti sveikatą. Žuvų ženkle Saulė baigs kasmetinę kelionę Zodiako ratu, todėl po juo gimę žmonės nebus apdovanoti didele gyvybine ir fizine energija.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

„Mokslo sriuba“: kodėl mes tikime horoskopais?

confident-noyce

Ar žinojote, kad turėtų būti 13 Zodiako ženklų?

confident-noyce

HOROSKOPAS. Liepos 5 d., sekmadienis

erikas

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau