0.6 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 27 vasario, 2025

2021-ieji „Tėvynėje“: vakcinacija, apdovanojimai ir nauji projektai

AutoriusSAMANTA ILONYTĖ
FotoRIMVYDAS ANČEREVIČIUS
Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazijos pradinių klasių mokytoja-metodininkė Asta Žaludienė apie laikraštį „Tėvynė“: „Labai džiaugiamės, kad Panevėžio rajonas turi tokį laikraštį, kuriame skleidžiamos geros emocijos, skelbiamos gražios akcijos, renginiai, rašoma apie puikius kaimo žmones. Labai ačiū, kad leidote ir mums su vyru papasakoti savo istoriją.“

2021-ieji buvo „Tėvynės“ 59-ieji metai. Tai – 12 mėnesių, kurie nestokojo gerų naujienų, unikalių šviesuolių bei puikių mūsų herojų idėjų. Be abejo, neapsieita ir be liūdnų įvykių… Vis dėlto, mes džiaugiamės, galėję jums, savo ištikimiesiems skaitytojams, pranešti aktualiausias rajono naujienas, kuriomis galėjote dalytis su kaimynais, apšviesti save ir savo artimą.

Sausis. Rajone pradėta vakcinacija nuo COVID-19. Su seniūnų pareigomis atsisveikino Raguvos ir Vadoklių seniūnai. Piniavos mokykloje – atsinaujinusi sporto salė.

Vasaris. Įvykdyta institucinės globos pertvarka. Į kelius išriedėjo nauji greitojo reagavimo policijos automobiliai. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje atlikta unikali aortos disekacijos operacija.

Kovas. Pradėtas griauti kino teatras „Garsas“. Berčiūnuose – pasipiktinimas dėl naujos degalinės ir automobilių plovyklos statybų. „Astra Zeneca“ vakcina pasiskiepijo panevėžiečiai Seimo nariai.

Balandis. Lietuvos bitininkų sąjungos valdyboje – panevėžietis. Bistrampolio dvare apsigyveno alpakos ir ožkos. Metų kultūros darbuotoju tapo V. Vapsva. Įvestas privalomas gyvūnų čipavimas.

Geriausio Panevėžio rajono metų kultūros darbuotojo vardas suteiktas Šilagalio kultūros centro direktoriui ir meno vadovui Vilmantui Vapsvai.

Gegužė. Ėriškiuose iškilo naujas lieptas. „Už nuopelnus Lietuvai“ Prezidento G. Nausėdos apdovanojimu apdovanota Paįstrio seniūnijos gyventoja Ž. Stasiūnienė. Pradėtas 45 ir vyresnių žmonių skiepijimas nuo COVID-19.

Birželis. Pradėtas masinis skiepijimas. „Kaimynų kaimynu“ išrinktas Upytės gyventojas D. Butkevičius. Panevėžyje veiklą pradėjo mobilusis ūkininkų turgelis. Atnaujinta Velžio koplyčia.

Liepa. Panevėžio rajono Metų mokytoja išrinkta A. Žaludienė. Geležiuose pristatyta nauja poilsio ir edukacijų erdvė.

Vadokliuose įvyko Panevėžio rajono bendruomenių sąskrydis.

Rugpjūtis. Bernatoniuose pristatytas „Suvi“ maisto vagonėlis ant ratų. Investicinis projektas pakeitė Piniavos viešųjų erdvių vaizdą. Raguvos 520-asis jubiliejus.

Rugsėjis. Įvyko veislinių gyvūnų paroda „Algirdiškis 2021“. Ėriškiuose pristatytas lietuvių liaudies žaidimas – ripka. Apdovanoti du Panevėžio rajono VVG projektai. Tiltagaliai – „Žydintis kaimas“.

Spalis. Krekenavoje šaknis įleido Kalėdų eglė. Naujus mokslo metus pradėjo TAU. Ramygaloje pasodinta per 2000 narcizų. Panevėžio rajono savivaldybei – „Auksinė krivūlė“. Tiltagaliai atsisveikino su Mažosios sostinės titulu.

Panevėžio rajono viešajai bibliotekai – 70.

Lapkritis. Brangsta šildymas. Liūdynėje pristatytas unikalus pleneras „Gamtos labirinte“. Panevėžio rajone pradėti auginti šitakio grybai. Po Panevėžio rajoną rieda mobili sporto studija. Panevėžio rajono viešajai bibliotekai – 70.

Rajono ugniagesiai gavo vokiškas priešgaisrines mašinas „Iveco Magirus“.

Gruodis. Rajono ugniagesiai gavo vokiškas priešgaisrines mašinas „Iveco Magirus“. Vaivaduose – kalėdinių kepinių paroda. Ramygaloje – autentiška menininkų rezidencija. „Tėvynės“ ir JP.lt kalėdinės dovanos sunkiai besiverčiančiai šeimai ir beglobiams gyvūnams.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Vasario 21-osios „Tėvynėje“: elektromobilių įkrovimo prieigos Panevėžio rajone ir Visuomenės sveikatos biuro vadovo konkursas

JP Redakcija

Vasario 14-osios „Tėvynėje“: pažintis su Meilės duetu – Snabaičiais ir naujas greitosios medicinos pagalbos punktas Ramygaloje

JP Redakcija

Vasario 7-osios „Tėvynėje“: irstantis antkapinis paminklas žymiam kalbininkui ir ukrainiečiai Panevėžio krašte

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads