2018 metų horoskopas: pasakė, kam seksis labiausiai

2018 metų horoskopas vieniems Zodiako ženklams pranašauja didžiulę sėkmę ir palankų metą meilės paieškoms, tačiau kitų ženklų visus metus laukia nesibaigiantys iššūkiai bei nesėkmės.

AVINAS

Geltonojo žemės Šuns metais Avinai jausis gan keistai ir neįprastai savo prigimčiai. Esmė tame, kad Šuo – ramus ir balansuotai kryptingas gyvūnas, o Avinas yra visiška to priešingybė. Dėl šios priežasties Avinai gali jaustis lyg bėgantys gerokai greičiau, nei visi kiti. Beje, tai geresnių rezultatų neduos. Avinams 2018 metais būtina išmokti lėtinti tempą ir apgalvoti prieš veikiant ar priimant sprendimus. Kitu atveju vėjais paleisite savo energiją ir nieko nepasieksite. Kontroliuoti savo impulsyvumą jus tiesiog privers ramusis metų globėjas. Kitaip sakant, metai Avinams gerokai aplaužys ragus ir prigesint neramų temperamentą.

Meilė

2018 metai žada palankias aplinkybes ir situacijas. Esantiems draugiškuose santykiuose tikėtinas perėjimas į rimtesnį statusą. Meilės reikaluose viskas priklausys nuo jūsų pačių. Deja, bet žvaigždės perspėja, kad dėl didelio impulsyvumo ir noro bet kur lyderiauti, galite rimtai susikivirčyti su partneriu. 2018 metais šios savybės jums nepadės, o tik kenks. Pasistenkite savo emocijas ir norą pirmauti nukreipti kažkur kitur (į darbą, sportą), o meilės reikaluose laikykitės ramumo ir kuo daugiau atvirai kalbėkitės. Ieškantiems poros metai žada palankias galimybes. Tačiau naujos pažintys nebūtinai taps ilgalaikėmis. Tiesiog jums patiems bus labai sunku apsispręsti dėl savo jausmų: vienu momentu rodysis jog tai ideali pusė, kitą – kad šis žmogus kažkoks nesusipratimas jūsų gyvenime.

Darbas, pinigai

Metai ypač palankūs darbo ir karjeros prasme. Žvaigždės numato daug perspektyvių pasiūlymų, tačiau ir pastangų prireiks. Jau metų pradžioje galite sulaukti daug naudingų pasiūlymų. Verta juos priimti daug nesvarstant. Metų viduryje žadami profesinio, darbo pakilimo momentai. Tai gali būti paaukštinimas pareigose arba nauja prestižinė darbo pozicija. Metų galas ne mažiau darbingas ir produktyvus. Didžiausia problema čia – tai persidirbimas.

Sveikata

2018 metais žvaigždės numato problemas su virškinimu. Dažniausiai tai bus susiję su nerviniu pervargimu ir stresu, kurį patirsite pasinėrę į darbus. Apsilankykite pas gydytoją, kol nedidelis skausmas netapo rimto gydymo reikalaujančia problema. Kita silpna jūsų vieta 2018 metais – širdis. Jos negalavimo priežastys- fizinio aktyvumo stoka ir pervargimas. Pradėkite aktyviau ir daugiau judėti, po truputį pripratinsite savo organizmą ir vėliau šis nesipriešins.

JAUTIS

2018 metai palankūs Jaučiams jau vien dėl to, jog tiek Šuo, tiek ir Jautis priklauso tai pačiai žemės stichijai. Tai reiškia, jog metų energetika yra artima šiam zodiako ženklui, todėl rimtų ir kardinalių permainų tikėtis neverta. Jaučiams svarbu išsaugoti tai, kas yra užgyventa iki šio laikotarpio. Nors metai rekomenduoja tam tikras rizikas, tačiau Jaučiams jų verta atsisakyti arba labai gerai įvertinti tai, ką statote ant kortos. Antroje metų pusėje gali stipriai išaugti laisvės poreikis, kas jus gali labai gluminti. Jautis iš prigimties bijo bet kokių naujovių ir netikėtų permainų, todėl tokios mintys gali keistai kaustyti.

Meilė

Sukūrusiems tvarius santykius dar iki šių metų, žvaigždės rimtų pokyčių nežada. Jūsų santykių kasdienybė judės įprasta ir stabilia vaga. Tiems, kurie sau ieško poros, jau metų pradžioje žadamos pažintys. Meilė gali įsiliepsnoti staiga ir taip stipriai, kad su mylimuoju/ąja nenorėsite niekada daugiau išsiskirti. Metai visiems palankūs šeimos kūrimui, tačiau gerai apie tai pagalvokite, juk nemėgstate rizikuoti.

Darbas, pinigai

Darbe Jaučiams teks šiek tiek pakeisti darbinę taktiką. Jums būdingą lėtumą verta keisti energingumu ir aktyvumu. Tik tokiu atveju galimas karjeros šuolis arba kiti aukštesni profesiniai pasiekimai. Ieškantiems darbo nereikėtų turėti labai didelių ir optimistiškų vilčių. Žvaigždės sako, kad labiau prasminga mažiau rinktis ir nuleisti poreikių kartelę, nes kitu atveju galite likti ties nuline pozicija. Finansiniuose reikaluose prasminga koncentruotis į turimo išsaugojimą.

Sveikata

Galimos kraujotakos problemos. Jos labiau suaktyvės nuo metų vidurio. Jei pajusite galvos svaigimą ar stiprų skausmą, nedelskite ir apsilankykite pas gydytoją. Tai labai rimti simptomai. Esant vėsiam metų laikui saugokite savo gerklę, tai jūsų silpnoji vieta. Daugiau judėkite gryname ore, tai palankiai įtakos visą jūsų fizinę būklę. 2018 metais gali problemų kelti šlapimo sistema, tai bus susiję su didele įtampa ir nerimu.

DVYNIAI

Bendrą metų sėkmę įtakos jūsų pačių asmeniniai norai ir siekiai. Esate iš prigimties išsiblaškę ir sunkiai išlaikote dėmesį vienoje vietoje, o tai stipriai prieštarauja 2018 metų energetikai. Tai reiškia, kad tik stiprindami savyje gebėjimą susikoncentruoti ties vienu darbu ar veikla, atsiduodami tam maksimaliai, pasieksite norimų rezultatų. 2018 metai Dvyniams gali tapti tikru iššūkiu. Jei priimsite jį ir nuspręsite keistis dėl sėkmės, fortūna atsigręš į jus.

Meilė

Santykių fronte ramybės, deja, pažadėti negalima. Žvaigždės numato karštus santykių pasiaiškinimus ir pakeltą toną. Po tokių atvirumo valandėlių namuose gali pritrūkti indų! Kai kurios poros gali nuspręsti santykiuose padaryti pauzę (pertrauką). Pabuvimas atskirai būtų puiki profilaktika ir būdas suprasti, ar su partneriu vis dar norite toliau tęsti santykius, ar jau laikas vienas kitą paleisti. Neesantiems ryšyje žvaigždės numato trumpalaikius aistros ir meilės proveržius. Jūs patys nebūsite nusiteikę ilgalaikiams santykiams, todėl velsitės tik į trumpus romaniūkščius.

Darbas, pinigai

Praėjusiais metais patyrėte daug trukdžių profesinėje veikloje: buvo tam tikras stabdymas ir apribojimai. Šiais metais visi nesklandumai baigsis, todėl galite jau iš anksto planuoti ir siekti. Žvaigždės jums suteiks palankių galimybių sužibėti savo srityje, ir tai bus atitinkamai įvertinta. Tiesa, turite nusiteikti daug dirbti. Jei blaškysitės nuo vieno prie kito, nieko metų gale neturėsite. Finansinė situacija tiesiogiai priklausys nuo darbo pasiekimų. Taigi, viskas jūsų pačių rankose.

Sveikata

Pagrindinės jūsų sveikatos ir negalavimų priežastys – didelis išsiblaškymas ir informacijos kiekiai, kas sukelia nervų sistemos problemas. Jei jausite nuovargį ir irzlumą, neaiškios kilmės pyktį ir nemigą, tai bus požymiai, jog jūsų nervų sistema yra pervargusi ir jai reikia poilsio. Puikiai tai padarysite keliaudami ar išvykdami savaitgaliui į sanatoriją.

VĖŽYS

2018 metus galima vadinti gan dviprasmiškais. Iš vienos pusės laukia didelė sėkmė, iš kitos- teks kažko atsisakyti arba visiškai pakeisti. Žinoma, skirtingose gyvenimo sferose bus skirtingi poreikia ir siekiai. 2018 metais sėkmės sulauks tie, kurie priims gyvenimo pokyčius kaip neišvengiamą būtinybę, drąsiai rizikuos ir stengsis išsaugoti tai, kas labai svarbu.

Meilė

Ateinantys metai energetiškai atitinka Vėžių prigimtį. Tai reiškia, kad šeima kaip vertybė, jaukūs namai taps ne tolima svajone, o realia galimybe. Labai tikėtina, kad daugelis susikurs šeimas ir susilauks vaikų. Bus puikios galimybės įsigyti namus savo šeimai. Ieškantiems poros metai žada sėkmę tarp priešingos lyties atstovų.

Darbas, pinigai

Šioje srityje galimi patys reikšmingiausi pokyčiai. Pirmiausia tai liečia tuos, kurie turi didelių karjeros ir profesinių ambicijų, plėtojantys savo verslą. Panašu, jog 2018 metais galimi tam tikri nuostoliai ir praradimai, ir tuo pačiu galimybė lengvai ir greitai atsistatyti. Finansinėje srityje rekomenduojama investuoti stambias sumas, maksimaliai rizikuoti. Grąža iš to jums bus keleriopa.

Sveikata

2018 metai gali būti labai sudėtingi sveikatos prasme. Pagrindinė susirgimų sritis – virškinimo sistema, ypač skrandis. Moterims galimos problemos su pieno liaukomis. Jūsų fizinė sveikata labai aiškiai parodo, ar jūsų gyvenime viskas gerai. Jei yra problemų, reiškia turite stresų ir nepasitenkinimo. Pasistenkite suvokti savo poreikius ir juos patenkinti, kad sveikata džiugintų.

LIŪTAS

Metai žada pakilimą darbo ir profesinėje srityje. Galimi rimti finansiniai pokyčiai, žinoma, jei tam sutelksite savo jėgas ir mintis. Nors esate iš prigimties tingūs ir norite gyvenime viską gauti lengvai, 2018 metai bus sėkmingi tik veikliems ir energingiems. Jei metų pabaigoje nieko ypatingo nepasieksite, tai tik jūsų paties nuopelnas. Sėkmė myli darbščius.

Meilė

2018 metais Liūtai meilės reikaluose bus šiek tiek lengvabūdiški. Ieškantys poros bus nusiteikę labiau flirtui ir dėmesiui, nei rimtiems pokalbiams apie ateities planus. Įsipareigoti tikrai nesiverš, tik mėgausis procesu. Esantys santykiuose kažkokių rimtų pokyčių nepatirs. Gyvenimas tekės įprasta ir nusistovėjusia vaga. Žvaigždės pataria skirti dėmesio savo antrajai pusei, kad ši jaustūsi svarbi ir reikšminga jūsų gyvenime.

Darbas, pinigai

Liūtai 2018 metais bus nusiteikę rimtai ir daug dirbs. Tai susiję su didelėmis finansinėmis ambicijomis, kurių šiais metais tikrai nestigs. Metai bendrai palankūs finansinei rizikai, naujų pelningų šaltinių paieškoms. Tam skirsite daugybę savo jėgų ir laiko. Rezultatai tikrai bus, tik metų gale jie džiugesio nekels, tik nuovargį.

Sveikata

Sveikatos problemos gali kilti tik tuo atveju, jei persidirbsite ir netausosite savo jėgų. 2018 metais numatomos didelės energijos sąnaudos, kurios gali rimtai pakenkti jūsų širdžiai. Gali būti veiksminga iš anksto pasirūpinti šio organo stiprinimu. Kita galima problema – svoris. Dietos 2018 metais teigiamo poveikio neduos.

MERGELĖ

Ateinantys 2018 metai palaikys tuos, kurie yra iniciatyvūs ir drąsūs. Mergelės iš prigimties yra labiau orientuotos į kitus žmones, ir dėl šios priežasties dažniausiai savo gyvenimus tvarko paskutinėje vietoje. Artėjantys metai ne kartą mokys jus imtis atsakomybės už savo asmeninius pasirinkimus, skatins atsigręžti į save ir savo poreikius, kitus žmones nustumiant į antrą planą. Tai puikūs metai tiems, kurie nori įtvirtinti savo pozicijas ir sustiprinti savo pasitikėjimą.

Meilė

Nors Mergelės iš prigimties labai atsidavusios savo porai, 2018 metais ši taisyklė greičiausiai negalios. Jūsų pačių didžiai nuostabai į santykius imsite žiūrėti visiškai kitu kampu. Jums būdingą pastovumą keis nenuspėjamumas ir nesibaigiantis flirtas. Ieškantys sau poros bus nusiteikę laisviems santykiams, todėl įsipareigoti neskubės.

Darbas, pinigai

Yra didelė tikimybė, jog ateinančiais metais jūsų darbinė padėtis gerokai pasikeis. Žvaigždės numato galimą karjeros šuolį, darbo vietos sąlygų gerėjimą, harmoningus santykius su kolegomis ir vadovybe. Lengva ir paprasta to pasiekti nebus, teks rimtai ir atsakingai dirbti. Sukaupę kantrybę ir rimtai nusiteikę pasiekti savo tikslų, metų gale jausitės tikri nugalėtojai. Finansinė situacija gerės proporcingai jūsų darbo rezultatams.

Sveikata

Pagrindinė negalavimų priežastis gali būti nervinis išsekimas. Jūsų iš prigimties silpna ir pažeidžiama nervų sistema 2018 metais patirs nemažai išbandymų ir stresų, todėl yra didelė tikimybė jog patirsite to pasekmes. Žvaigždės numato melancholijos, apatijos periodus. Turėtumėte būti dėmesingi savo miego kokybei, poilsiui, mitybai.

SVARSTYKLĖS

Ateinantys 2018 metai jums bus sudėtingi ir painūs. Vis dar esate stipriai įtakojami sunkiai prognozuojamos planetos poveikio, todėl jus rimtai vertinti aplinkiniams bus sunku. Patys stebėsitės polinkiu konfliktuoti ir intriguoti, tačiau savo tokio elgesio paaiškinti neturėsite logiškų argumentų. Žvaigždės rekomenduoja visas jėgas ateinančiais metais koncentruoti į darbą. Taip pasieksite daugiau, susikursite pamatą po to būsiantiems metams.

Meilė

Ateinančiais metais meilės fronte pūs nepastovūs vėjai. Tačiau dėl jūsų pačių nepastovumo ir kintamumo. Tai jei kažkas nepavyks ar nesusiklostys, kaltinkite save. 2018 metais daug savo jėgų ir laiko skirsite darbui, todėl šeimyninis gyvenimas gali rimtai stokoti jūsų dėmesio. Tiems, kurie vis dar ieško sau poros, žvaigždės suteiks nemažai galimybių. Stenkitės ieškoti tokio žmogaus, kuris bus geras draugas/ė, tuomet tikimybė išlaikyti santykius ilgiau padidės.

Darbas, pinigai

Metai labai palankūs darbui ir finansinės situacijos gerinimui. Pinigai kaip niekad jums rūpės, tai net gali tapti pagrindiniu metu tikslu. Žvaigždės pataria rizikuoti, investuoti stambias sumas. Yra išreikšta sėkmės galimybė, todėl turėtų pasisekti. Gali būti naudingų bendradarbiavimo pasiūlymų iš užsienio piliečių, įmonių. Drąsiai sutikite ir priimkite visus pasiūlymus.

Sveikata

Pagrindinis sveikatos priešas 2018 metais bus poilsio ir miego stygius. Labai daug dirbdami kartais net pamiršite tinkamai maitintis, o miego valandos taps minimalios. Metų gale organizmas jausis visiškai išsekęs, todėl galite rimtai sirgti. Žvaigždės net numato tikimybę gydytis ligoninėje. Būkite dėmesingi savo kūnui.

SKORPIONAS

Ateinantys metai gali būti drąsiai vadinami Skorpionų metais. Visus metus Jupiteris judės šiuo ženklu, gėrį ir dovanas klodamas šio ženklo atstovams po kojomis. Tačiau reiktų būti realistais ir suprasti, kad užimant pasyvią poziciją (pvz gulint lovoje) nieko pozityvaus neįvyks. Tam, kad pokyčių saldumą pajustumėte, teks imtis iniciatyvos ir atsakomybės. Ypač sėkmingų posūkių bus karjeros, darbo srityje, saviraiškos ir tobulėjimo srityse. Šiais metais paklosite pasitikėjimo pamatus ateinantiems 12 metų.

Meilė

Šioje srityje 2018 metais ramybės tikrai nebus. Esantys ryšyje susidurs su rimtais santykių išbandymais. Pirmasis – jūsų išaugęs egoizmas kels partnerio nepasitenkinimą, todėl teks rimtai įrodinėti, kad yra kitaip. Kitas išbandymas – jūsų naujos meilės ir aistros. Jei norite išsaugoti saugų namų lizdą, gerai pagalvokite. Ieškantiems santykių daug tikėtis neverta, na nebent trumpalaikio flirto.

Darbas, pinigai

Šioje srityje teks nemažai plušėti. Žvaigždės numato rimtų iššūkių. Teks įrodyti kolegoms, kad esate tikrai vertas užimamų pareigų. Mat šie bus ypač negatyviai nusiteikę jūsų atžvilgiu ir ieškos visų įmanomų būdų pakenkti. Darbe prasminga nesivelti į niekur nevedančius pokalbius (turiu minty apkalbas) ir užsiimti tik tuo, kas būtina. Piniginiai reikalai šiemet mažai keisis, todėl labiausiai prasminga išsaugoti tai, ką turite.

Sveikata

Skorpionai yra tie, kurie dažniausiai džiaugiasi gera sveikata. O jei ir užpuola ligos, greitai atstatote jėgas. Todėl drąsiai grūdinkitės, išbandykite naujus sporto ir aktyvumo būdus. Pasidomėkite vandens sportu, jums vanduo yra artima stichija. Naudingos pirtys ir jų teikiami malonumai.

ŠAULYS

Ateinančiais metais Šauliai galės lengviau atsikvėpti – du su pusę metų trukę sunkumai ir išbandymai baigėsi, Saturnas paliks jūsų zodiako ženklą, leisdamas įkvėpti lengviau. Metai bendrai žada įvairius pasikeitimus, kurių pasieksite savarankiškai priimdami sprendimus ir nesivadovaudami svetima nuomone. 2018 metais teks daugiau ir atsakingiau dirbti, tuomet ir rezultatai metų gale džiugins.

Meilė

Vienišiems zodiako atstovams metai žada audringą romaną. Nusiteikite trumpiems, tačiau labai intensyviems ir audringiems jausmams. Sukūrusiems jaukų šeimos lizdelį metai reikšmingų pokyčių nežada. Na, nebent iš partnerio galite sulaukti priekaištų, kad mažai laiko leidžiate kartu. 2018 metais tai galėsite pataisyti: žvaigždės žada įspūdžių pilną kelionę dviese ir daug malonių meilės akimirkų.

Darbas, pinigai

Šioje srityje atėjo palankus metas įgyvendinti savo svajones ir planus. Žvaigždės pataria remtis tik savo protu, tuomet jausitės visiškai save atskleidę. Metai ypač palankūs kūrybiškiems žmonėms arba tiems, kurie dirba kūrybinį darbą. Palankus atsakingai elgtis su finansais, nes metų bėgyje galimos neplanuotos išlaidos, kurios gerokai patuštins jūsų biudžetą.

Sveikata

Visų 2018 metų bėgyje kamuos vieni ar kiti sveikatos negalavimai. Žiemą peršalimai ypač neigiamai įtakos jūsų imuninę sistemą. Svarbu teisingai stiprinti sveikatą, atsisakant neigiamai įtakojančių sveikatą faktorių (alkoholio, saldumynų ir pan). Nuo metų vidurio gali sustreikuoti širdies ir kraujagyslių sistema. Kaip žinia, juos stiprina aktyvi fizinė veikla gryname ore.

OŽIARAGIS

Į jūsų zodiako ženklą 2,5 metų laikotarpiui įžengė ribojimų planeta Saturnas. Nors čia jo namai, tačiau išbandymų patirti teks. Daugiausia tikėtini sunkumai finansų, sveikatos srityje. Tai labiau patikrinimo laikas, kiek esate kryptingi, tikslingi ir atsakingi. Bendrai, metai gali kelti tam tikro apribojimo, laisvės varžymo pojūtį, kuomet niekas lengvai neduodama.

Meilė

Šioje srityje pūs permainų vėjai. Tiems, kurie yra tvirtame ryšyje, galimi nesutarimai ir nepasitenkinimas santykiais. Bėda ta, kad labai daug laiko praleidžiate tarp savo namų sienų ir tai kuria tam tikrą monotoniją ir rutiną santykiuose. Išvykite kartu pailsėti, sugalvokite bendrą veiklą kartu, tuomet santykiai įgaus naują kvėpavimą. Vienišų laukia netikėta meilė kelyje. Iš pradžių neteikianti daug vilčių, vėliau pasirodys tvirta ir ilgalaikė.

Darbas, pinigai

Profesinėje ir karjeros srityje gali ryškūs pakilimai ar laimėjimai. Žvaigždės išsidėstė labai palankiai jūsų karjeros atžvilgiu, todėl sėkmės išvengti nepavyks. Verta nusiteikti daug ir atsakingai dirbti, kad pateisintumėte vadovų lūkesčius. Nors kartais apims tam tikras tingumas ir apatija, pasistenkite tuo nepiktnaudžiauti. Finansinė situacija turėtų gerėti nuo metų vidurio.

Sveikata

Šio zodiako atstovai turi būti ypač dėmesingi savo sveikatai. Deja, bet visų metų bėgyje patirsite vienus ar kitus sveikatos sutrikimus. Dantų, kaulų ir sąnarių problemos vargins tuos, kurie abejingai vertino praėjusiais metais kūno siunčiamus signalus. Taip pat galima melancholija, liūdesio ir depresijos epizodai.

VANDENIS

Ateinančiais metais Vandeniams svarbu neskubėti priimant sprendimus ir nedaryti kardinalių veiksmų, sprendimų. Metai palankūs gerai apgalvotiems darbams ir veiksmams, todėl teks mokytis skubėjimą ir nekantrumą keisti kantrybe ir pastovumu. Kažkokių reikšmingų pokyčių nebus, tačiau metai žada būti pakankamai aktyvūs ir spalvingi, nauja meilė pakeis Vandenių laisvą požiūrį į santykius ir paskatins kurti šeimą.

Meilė

Esantiems santykiuose Vandeniams metai žada jausmų sustiprėjimą ir aistros sugrįžimą. Atrodys, kad savo išrinktąjį/ąją pamilote iš naujo. Vienišiems zodiako atstovams 2018 metai padovanos daug meilės euforijos ir švelnumo. Nauja meilė jums suteiks daug gilių jausmų ir išgyvenimų, kad net ryšitės susisieti ilgalaikiais santykiais. Žvaigždės sako, jog su šiuo žmogumi praleisite kartu daugybę metų.

Darbas, pinigai

2018 metais finansinio pakilimo nenumatoma, todėl bus labai svarbu išsaugoti tuos pajamų šaltinius, kuriuos turite. Metai nepalankūs skolintis ar skolinti. Darbe galimos įvairaus pobūdžio intrigos, nesusipratimai. Dėl to norėsite viską mesti ir ieškoti palankesnės darbo vietos. Žvaigždės pataria nedaryti skubotų sprendimų.

Sveikata

Vandenių silpna organizmo vieta yra nervų sistema ir kraujotaka. Todėl tam, kad būtų išvengta negalavimų, būtina iš anksto pasirūpinti savo sveikata. Jums būtina pakankamai ilsėtis (normalu miegoti yra 8 val), aktyviai sportuoti. Nervų sistemos aktyvumui palaikyti vartokite kuo daugiau vaisių.

ŽUVYS

Ateinantys metai gali tapti tikru iššūkiu šio zodiako atstovams. Taip jau yra, kad Žuvys dažniausiai gyvena dėl kitų žmonių ir mėgsta plaukti ten, kur neša srovė. Tačiau ateinantys 2018 metai pareikalaus iš jūsų prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, kitu atveju patirsite visišką fiasko. Galimi išbandymai meilės reikaluose. Būsite priversti imtis patys rimtų veiksmų ir sprendimų.

Meilė

Tiems, kurie yra ryšyje, sukūrę šeimą, 2018 metais bus nemažai momentų, kuomet rimtai svarstysite, kiek verta likti santykiuose. Deja, žvaigždės sako, kad jums nepavyks užkrauti šios atsakomybės partneriui, turėsite paskutinį žodį tarti patys. Sprendimas turi būti priimtas remiantis asmeniniais potyriais, o ne tuo, ką sako apie jūsų santykius aplinkiniai. Vienišos Žuvys labiau blaškysis, nei kryptingai sieks simpatijos dėmesio. Panašu, jog nesate tikri tuo, ko norite.

Darbas, pinigai

Darbinėje, profesinėje srityje galite sulaukti tam tikrų pozityvių permainų. Tačiau su sąlyga, jog būsite aktyvūs ir rodysite iniciatyvą. 2018 metais viskas priklausys nuo jūsų pačių. Finansinė situacija turėtų gerėti priklausomai nuo jūsų darbo rezultatų.

Sveikata

Pasirūpinkite savo imunine sistema, nes jau metų pradžioje galite rimtai apsirgti. Daugelis gali skųstis svorio didėjimu, nors racionas nesikeis. Taip jau yra, kad jūsų organizmo limfinė sistema yra silpna vieta, ir esant jos sutrikimui organizmas ima kaupti skysčius. Dėl šios priežasties didėja kūno svoris. Pasidomėkite, kokia fizinė veikla gerina limfos tėkmę ir užsiimkite ja.

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

HOROSKOPAS. Liepos 5 d., sekmadienis

erikas

HOROSKOPAS. Liepos 4 d., šeštadienis

erikas

HOROSKOPAS. Liepos 3 d., penktadienis

erikas

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau