14-metis panevėžietis pabudo iš komos: paaiškėjo įvykio detalės

14-metis panevėžietis pabudo iš komos: paaiškėjo įvykio detalės

Jurgita IVONAITIENĖ (TV3.LT) / TV3 nuotr.

Aštuntokui vienos Panevėžio progimnazijos mokslo metų pabaigtuvės vos nesibaigė tragiškai. 14-metis daugiabučių kiemuose prisigėrė iki komos. Apsvaigęs paauglys be gyvybės ženklų atsidūrė reanimacijoje.

Čia vaiką medikams pavyko išgelbėti. Sąmonę atgavęs berniukas pripažino, kad su draugais, greičiausiai bendraklasiais, prisigėrė netoli mokyklos ant suolelio.

Neaiškiomis medžiagomis smarkiai apsinuodijusiam 14-mečiui medikų pagalbos prireikė į pavakarę, apie ketvirtą. Atvykus greitajai paauglys jau buvo rastas be sąmonės. Jį ligoninės medikai skubiai reanimavo.

BIC

„Sunkios būklės komoje berniukas buvo. Pradžioj net neaiški komos priežastis buvo, kilmė. Bet atsigavo gana greitai, taisosi ir išsiaiškinom priežastį. Laukia mamos. Apsinuodijimas alkoholiu“, – TV3 sakė vaikų reanimacijos gydytoja Joana Petrauskaitė.

Laiku suteikę pagalbą medikai vaiką atgaivino, berniukas reanimacijoje praleido visą naktį. Prasiblaivęs paauglys prisipažino prisigėręs su draugais. Tačiau su kuo konkrečiai ir ką vartojo, nenorėjo sakyti, greičiausiai su bendraklasiais.

Mat kaip tik vakar aštuntokams buvo paskutinė mokslo metų diena.

J. Petrauskaitė.

„Jis buvo komoje ir tas promiles nepajėgė pripūsti, ką gėrė mes nežinom bet jei berniukas komoj, reiškia, apsinuodijimas sunkus“, – kalbėjo J. Petrauskaitė.

„Gavom pranešimą apie jaunuolį iš ligoninės, kad 2005 metų gimimo su neaiškios kilmės koma. Apklausus jo motiną, ji teigė, kad sūnus 10 val. išėjo į mokyklą kur buvo paskutinio skambučio mokslo baigimo šventė“, – sakė Panevėžio policijos atstovas Tadas Martinaitis.

T. Martinaitis.

Medikai sako, kad toks paauglio prisiragavimas velnio lašų galėjo baigtis kur kas liūdniau.

„Gali užspringti ir uždusti skrandžio turiniu, tai gali įvykti, jeigu koma gili, o šiuo atveju taip ir buvo“, – teigė J. Petrauskaitė.

Marškinėliais vilkintis 14-metis rastas daugiabučių apsuptame Kniaudiškių mikrorajone. Į besibūriuojančius paauglius kieme dėmesį atkreipė ne vienas. Kad vaikai dar moksleiviai, išdavė turimos kuprinės. Kieme prie suolelio paauglių būrys susirinko iškart po mokyklos.

Už tai, kad vaikai prisigėrė, jų gimdytojams gresia baudos. Teks aiškintis ir vaiko teisių tarnybai.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.