13-ąjį gimtadienį NKC Panevėžio filialas kviečia švęsti kartu

13-ąjį gimtadienį NKC Panevėžio filialas kviečia švęsti kartu

JP / NKC nuotr.

Balandžio 1-ąją tryliktąjį gimtadienį minintis VšĮ Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialas kviečia visus kraujo donorus šią dieną atvykti į svečius ir kartu sukurti pakilią šventinę nuotaiką.

Vis daugiau jaunimo savo gimtadienius švenčia kraujo centre, taip savotiškai įprasmindami šią dieną. Na, o balandžio 1-ąją organizatoriai kviečia visus kartu minėti 13-ąjį, NKC Panevėžio filialo gimtadienį.

Per trylika veiklos metų  Nacionalinio kraujo centro darbuotojai matė ir patyrė labai daug – nuo baldų dalijimosi su donorais pirmaisiais filialo gyvavimo metais, iki atidaryto modernaus kraujo surinkimo punkto prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ bei Šiauliuose.

BIC

Šiuo metu kraujo centre dirba daugiau kaip penkiasdešimt darbuotojų, kurie kasdien laukia donorų ar vyksta į mobilias išvykas Panevėžio ir Šiaulių apskrityse.

Tryliktąjį gimtadienį pasitikdami kraujo centro darbuotojai džiaugiasi, jog per dešimt veiklos metų pavyko daug nuveikti ir pasiekti patį svarbiausią rodiklį – šimtu procentu kraujo dovanojantys donorai dabar tai daro neatlygintinai.

„Neatlygintina kraujo donorystė yra saugesnė. Neatlygintinai kraujo duodantis donoras negalvoja apie atlygį, o nori padėti sergantiesiems. Esu ypač laiminga dėl to, jog labai aktyviai į neatlygintinų kraujo donorų gretas įsitraukia jaunimas,“ – kraujo donoryste džiaugiasi NKC Panevėžio filialo vadovė Rita Vaitkienė.

Laukiame Jūsų balandžio 1-ąją Nemuno g. 75 nuo 8.00 iki 15.00 valandos bei prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ nuo 11.00 iki 19.00 valandos.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.