11 metų veikęs kino teatras „Forum Cinemas“ palieka Panevėžį

11 metų veikęs kino teatras „Forum Cinemas“ palieka Panevėžį

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP, Luko VARANAUSKO nuotr.

Pasibaigus Vilniaus komercinio arbitražo teismui, kino teatras „Forum Cinemas“ palieka patalpas Panevėžio prekybos ir pramogų centre „Babilonas“. Vietoje „Forum Cinemas“ į Panevėžį ateis Estijos bendrovės „Appolo Cinemas“ valdomo tinklo kino teatras.

Vilniaus komercinio arbitražo teismas, išnagrinėjęs ginčą tarp „Forum Cinemas“ ir su juo nuomos sutarties pratęsti nesutikusios „Babilono“ valdytojos įmonės „Gamafondas“, priėmė „Gamafondui“ palankų sprendimą.

Įmonės „Gamafondo“ vadovas Pavelas Janulevičius naujienų portalui JP patvirtino, kad teismas priėmė jiems palankų sprendimą.

BIC

„Tačiau konkrečios datos, kada „Forum Cinemas“ išsikels iš Panevėžio, pasakyti negaliu. Vyks derybos. Susitiksime su kino teatro vadovais, aptarsime išsikėlimo klausimą. Galiu nuraminti panevėžiečius – jie be kino teatro neliks“, – aiškino P. Janulevičius ir tęsė:

„Visas kino teatrų pasikeitimo procesas įvyks per šiuos metus. Panevėžiečiai gal tik mėnesį kitą negalės matyti „Babilone“ kino filmų. Kol naujieji operatoriai pastatys naują įrangą, atnaujins kino sales.“

Įmonės „Gamofondo“ vadovas P. Janulevičius patvirtino, kad į Panevėžį ateina Estijos bendrovės „Appolo Cinemas“ valdomo tinklo kino teatras.

Kino teatrų tinklo „Forum Cinemas“ valdytoja beveik 1,6 tūkst. kv. m ploto patalpas prekybos centre „Babilonas“ nuomojasi nuo 2007 metų. Tai mažiausias tinklo kino teatras, jame yra trys kino salės.

A. Žemaitis.

Pernai rudenį naujienų portalo JP kalbintas „Ogmios“ įmonių grupės, kuriai priklauso bendrovė „Gamafondas“, valdybos pirmininkas Arūnas Žemaitis paaiškino, kad su „Forum Cinemas“ baigėsi patalpų nuomos sutartis.

„Kai baigiasi nuomos sutartis, ji yra pratęsiama arba ne, o gali atsirasti kitas nuomininkas. Šiuo atveju nėra jokio kriminalo, procesas natūralus. Net teigiamas tas procesas. Juolab kad Panevėžys gražėja ir nori į jį ateiti daugiau nuomininkų“, – prieš pusmetį kalbėjo A. Žemaitis.

Restoranų ir kavinių, knygynų, kino teatrų tinklą valdanti Estijos bendrovė „Apollo Cinemas“ turėtų įrengti kino teatrą planuojamame statyti prekybos centre Pilaitėje.

„Ogmios“ įmonių grupė susitarė su Estijos kino teatrų operatoriumi „Apollo“.

Sostinės Pilaitės mikrorajone, V. Pociūno gatvėje, „Ogmios“ grupė planuoja statyti išskirtinį keturių aukštų prekybos centrą, kuriame didžiąją dalį parduotuvių sudarys išparduotuvės.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.