10 bruožų, įrodantys, jog jūsų vyras bus nuostabus tėtis

10 bruožų, įrodantys, jog jūsų vyras bus nuostabus tėtis

Aistė LIAUDANSKAITĖ / Pixabay.com nuotr.

Galbūt jūs ruošiatės ištekėti už savo vaikino, tačiau nesate tikra ar jis galės būti Jūsų vaikų tėvu. Arba Jūs jau esate susituokusi ir galvojate apie tapimu tėvais. Ir galbūt Jūs netgi turite kelis vaikus, bet nesate tikra ar Jūsų partneris yra tinkamas tėvas. Nesvarbu, kokioje padėtyje esate, jei jūsų vyras ar vaikinas atitinka šiuos 10 bruožų, jis tikrai bus nuostabus tėtis.

1. Jis nebijo pasirodyti kvailiu. Jeigu Jūsų vyras nesusigėsta labai lengvai, tai yra ženklas, jog jis gali būti išskirtiniu tėčiu. Tai rodo, jog jis yra iš tų, kuris leis Jūsų dukrai nulakuoti jam nagus ir bus dėl to laimingas, nes jis nori jai parodyti, jog ji yra svarbi.

2. Jis rūpinasi Jumis, kai Jūs sergate. Kuomet Jūs sergate, tarytum grįžtate į vaikystę, esate priklausoma nuo kito asmens, kuris atneštų Jums dubenėlį sriubos arba neleistų žiūrėti per daug filmukų. Jei Jūsų vyras susitelkia į Jus kai Jūs sergate, jam tikrai puikiai seksis tėvystė.

BIC

3. Jis gali pasiaukoti, jei to reikia. Kiekvienas pasikeitimas santykiuose, kai Jūs tampate pora, ištekate ar susilaukiate vaikų, reikalauja reikšmingų aukų. Jei Jūsų vyras kitų žmonių laime rūpinasi labiau nei savo, jis bus geras tėtis.

4. Jūsų vyras rūpinasi vaikais taip pat, kaip suaugusiais. Net jeigu neturite vaikų, vis tiek esate matę savo vyrą bendraujant su vaikais. Ar jis laiko juos įkyriais nenaudėliais, kurie kišasi ne į savo reikalus, ar jis kalba su jais apie tai, kad jų plastikinis šautuvas yra pats „kiečiausias“ žaislas? Jei Jūsų vyras rūpinasi ir bendrauja su vaikais taip pat, kaip su suaugusiais, jis bus geras tėtis.

5. Jis gamina valgį. Jei Jūsų vyras yra iš tų, kuriam nesunku pagaminti valgyti arba sudėti skalbinius, jis nepaliks „moteriškų“ darbų, kaip vaikų auginimas tik Jums. Taip gerai, kaip Jūsų vyras rūpinasi namų ruošos darbais, jis rūpinsis ir Jūsų naktį prabudusiais, nervingais vaikais.

6. Jis yra kantrus. Tėvystė gali bandyti palaužti kantrybę visokiais būdais. Vaikai darydami paprastą užduotį gali užtrukti ilgiau nei Jūs ir Jums gali tekti 14 kartų per vieną kelionę aiškinti, kodėl negalima atsisegti saugos diržo. Geri tėvai yra tie, kurie gali susitvarkyti ir susitarti tokiose situacijose neišeinant iš proto. Jeigu Jūsų vyras yra kantrus, tai žada sėkmę tėvystėje.

7. Jis mėgsta pajuokauti. Ar Jūs kada nors sakėte savo vyrui, kad esate alkana ir jis Jums atsakė „O tai ne tavo vardas?“. Jei taip, tuomet jis tikrai turės tėviškų juokelių ir jam seksis tėvystėje.

8. Jis neteisia dėl klaidų. Klaidos yra natūralus dalykas gyvenime, tačiau auginant vaikus, jų tenka daug daugiau, kadangi vaikai dar tik mokosi ir gali priimti daug nesėkmingų ir kvailų sprendimų. Jūsų vyras bus puikus tėtis, jei jis jam sekasi neteisti dėl kitų žmonių klaidų, bei mokytis iš savųjų.

9. Jis išradingas. Jūsų vyras bus puikus tėtis, jei jis sugalvoja daug puikių idėjų, bei išsprendžia galvosūkį, kaip sutaisyti duris. Jei Jūsų vyras išradingas, jis ras puikių būdų susitarti, pamokyti ir auklėti vaikus.

10. Jis Jus myli. Geriausi tėčiai išmoko savo vaikus, kad pagarba ir meilė sieja juos su savo žmonomis. Vyras, kuris laiko savo žmonos ranką viešumoje ir vertina jos patarimus yra puikus vyras. Jei vyras yra fantastiškas sutuoktinis, jis bus ir fantastiškas tėtis.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.